blok_reklamlar1
2B Sınıfı Babaları Buluştu

Özel Asfa Halil Necati İlkokulu 2B sınıfı babalarıyla bir çay düzenledik. Salim Küçük tarafından ayarlanan Şampiyon Cafe’de güzel bir sohbet oldu. Resmi toplantı formatının dışında herkesin rahatça sohbet etme imkanı bulduğu toplantı ilk olması hasebiyle önemliydi. Yıl sonu yoğunluğuna rağmen babaların katılımı bizleri mutlu etti. Lisemizin matematik öğretmeni Hasan Ören’in de sürpriz olarak toplantıya gelmesi ayrıca memnuniyet vericiydi. 
Velilerin tanışması, hatta yıllardır tanışan ve çocuklarının aynı sınıfta olduğunu yeni öğrenen velilerimiz bile vardı.  Birbirleriyle tanışan velilerimiz çok mutlu oldular. Bir daha ki toplantı için karar aldık. Okulların açıldığı ilk hafta sonu Çamlıca’da buluşma üzere vedalaştık. 
Toplantımıza katılan:Murat Kazancıoğlu, Esat Yılmaz,Serkan Çalıova, Metin Adalı,Salim Küçük,Mahir Avşar,Mustafa Ünal,Abdullah Karahan,Süleyman Bakırcı, Ahmet Kozan, Metin Erten ve onur konuğumuz olan Matematik Öğretmeni Hasan Ören’e sınıf öğretmenleri Kenan KESKİN olarak teşekkür ediyorum.

 

| Paylas