blok_reklamlar1
Yeni Öğretim Yılına İlk Merhaba

2013-2014 eğitim-öğretim yılı Ağustos dönemi Öğretmen Seminerlerimiz başladı. 19 Ağustos Pazartesi günü başlayan program 4 hafta devam edecek olup, alanında uzman kişiler tarafından öğretmenlerimize eğitimler verilecek.

 

Programın ilk gününde açılış konuşmasını Asfa Eğitim Kurumları Yön.Kur. Bşk. Yarımcısı yaptı. Kurumlarımızın vizyonunu “Her güzel işi en mükemmel şekilde yapmaya odaklanmış, özgür düşünen, sağduyulu, insanlığa gerçek iyilik yolunda hizmet edecek, güzel ahlaklı ve hayırlı nesiller yetiştiren bir kurum olmaktır” şeklinde özetlerken yeni öğretim yılında özellikle teknolojik alanda büyük yatırımlar yaptıklarını ifade etti.

 

Programın öğleden sonraki oturumunda konuşan Yahya ÖZKUL “Öğrencilerde Nefis Terbiyesi” konulu bir seminer verdi. Devamında Asfa Eğitim Kurumları Genel Müdürü Belma UYSAL yeni öğretim yılının başarılı, verimli ve dolu dolu geçmesi yönünde temennilerde bulunarak seminer dönemi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Asfa ailesine katılan yeni eğitimcilere idari kadro ve Genel Müdürlük ekibini tanıttı.

| Paylas