blok_reklamlar2blok_reklamlar1
Miniklerin İlk Gün Heyecanı

2014-2015 öğretim yılı Uyum Programı mükemmeldi. Salona alınan veli ve öğrencilerimizin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Önce anne ve babalarla oturan öğrencilerimiz solonu şöyle bir süzdükten sonra yavaş yavaş ortama uyum sağlamaya başladılar.

 

Eğitim Koordinatörü Kenan KESKİN’İN açılış konuşmasıyla başlayan program, okul müdürü Ahmet DOĞAN Beyin Kurum Tanıtım konuşmasıyla devam etti.  Öğrencilerimizin öğretmenler eşliğinde sahneye alınarak yaka kartlarının takılması gerçekten görülmeye değer anlardandı. Ayrıca sahne heyecanını da yenmiş olan öğrencilerimiz alkışlarla sınıflarına alındılar.

 

Öğrencilerin sınıflara alınmasından sonra rehber öğretmenimiz Ayşe Tuğba KARAGÖZ  velilerimize eğitim öğretimle ilgili güzel bir seminer verdi. Süreç içerisinde velilerin de katılım gösterdiği seminer velilerimiz açısından çok faydalı oldu.

 

Seminerden sonra katlara alınan velilerimiz gerekli formları doldurduktan sonra günün anlam ve önemiyle ilgili röportajlara katıldılar. Zaman zaman minik öğrencilerimizin de katıldığı röportajlarda hatırlarda kalacak izler bıraktı.

 

Öğrencilerimiz sınıflarında çok renkli ve eğlenceli çalışmalar yaptılar. Minicik yüreklerin heyecanla çarptığı bir programın sonuna doğru yaklaşırken hep birlikte yemeğimizi yedik. Öğretmenleriyle birlikte ilk yemeklerini yiyen öğrencilerimiz mutlu bir şekilde servislerine binerek evlerinin yolunu tuttular.

 

Roportajlar-genel

| Paylas