blok_reklamlar1



Asfa Yetenek Gelişim Kulüpleri * Haftalık Program
Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
16.10 – 17.00 Badminton
  (4,5,6,7,8. Sınıflar – Karma)
Bilek Güreşi
 (5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Erkek)
Yüzme
 (5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Erkek)
Arapça
 (9,10,11,12 Sınıflar – Erkek)
Basketbol
  (5,6,7,8 Sınıflar – Erkek)
Yüzme
  (1,2,4 Sınıflar – Erkek)
Yüzme
 (1,2,4 Sınıflar – Kız)
Voleybol
 (4-5-6-7 Sınıflar – Kız)
Yüzme
 (5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Kız)
Bilişim Kulübü
 (Video ve Grafik Hazırlama,
  10 parmak klavye kullanımı)
 (Laptopu öğrenci kendi temin edecektir)
  (7,8,9 Sınıflar – Karma)
Masa Tenisi
 (5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar -Karma)
Hentbol
 (4. Sınıflar – Erkek)
Okçuluk
 (5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Karma)
Hentbol
 (6. Sınıflar – Erkek)
 
İspanyolca Kulübü
  (7,8,9,10,11,12 – Erkek)
Arapça
  (6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Kız)
İngilizce Pratik Konuşma
 (B1 Seviyesinde İnglizce şartı gerekmektedir)
 (5-6-7 Sınıf – Kız)
Güreş
 (4,5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Erkek)
 
Mangala
 (5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Karma)
Gitar (Yeni başlayacaklar)
  (3,4,5,6,7,8,9,10,11,12. Sınıflar – Karma)
Critical Analytical Thinking in Media
 (B1 Seviyesinde İnglizce şartı gerekmektedir)
 (9,10,11,12 Sınıflar – Kız)
İspanyolca Kulübü
 (7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Kız)
 
  Org
 (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Karma)
Piano
  (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Karma)
Mehter Takımı
 (8,9,10,11,12 Sınıflar – Erkek)
 
  Tiyatro
  (1,2, 3 ve 4. Sınıflar – Karma)
Gitar (2. Kur)
 (3,4,5,6,7,8,9,10,11,12. Sınıflar – Karma)
Keman (Bilmeyen)
 (3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Karma)
 
  Hızlı Okuma Teknikleri
 (7,8,11 ve 12. Sınıflar – Karma)
Görsel Tasarım ve El Becerileri
  (2 ve 3. Sınıflar – Karma)
Tiyatro
 (5,6,7 ve 8. Sınıflar – Karma)
 
  Cimnastik
 (1,2,3 ve 4. Sınıflar – Karma)
Kur’an-ı Kerim (Mahreç – Tecvid)
 (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Erkek)
Kur’an-ı Kerim
 (Tecvid – Mahreç)
 (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 Sınıflar – Kız)
 
  Keman (Bilen)
 (4,5,6,7 Sınıflar – Karma)
Resim ve Karikatür
  (3,4,5. Sınıflar – Karma)
   
    Tiyatro
  9,10,11 ve 12. Sınıflar – Karma)
   
    Satranç
  (1,2,3,4 Sınıflar – Karma)
   
17.10
 –
18.00
    Voleybol
 (8-9-10-11-12 Sınıflar – Kız)
Hentbol
 (9,10,11,12 Sınıflar – Erkek)
 




| Paylas