blok_reklamlar2blok_reklamlar1
2. Dönem Genel Veli Toplantılarımız Yapıldı

 

Özel Asfa Halil Necati İlkokulu ve Ortaokulu, Özel Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 2. Dönem Genel Veli Toplantılarımız 11-12 Nisan 2015 Cumartesi ve Pazar günleri yapıldı.

 

Her dönem genel bir toplantıyla dönem ortası öğrencilerinin genel durumunu aileleriyle paylaşmak adına düzenlenen toplantıya, velilerimiz büyük ilgi gösterdiler. Toplantı velilerimizin ders öğretmenler ile bireysel görüşmeler yapabilmelerini sağlayacak şekilde planlanan toplantıda velilerimize, öğrencilerimizin 2. Dönemin 1. Yazılı sınav notları ile performans puanlarının da yer aldığı birer ara karne verildi. Ayrıca Rehberlik birimimizce öğrencilerimize uygulanmış rehberlik testlerinin sonuçlarını da velilerimiz, rehberlik birimi uzmanlarıyla değerlendirme imkânı elde ettiler.

 

Toplantıda 7. Sınıf öğrenci velilerimize yönelik TEOG süreci hakkında bilgilendirme semineri yapıldı. Ayrıca 11. Sınıf öğrenci velilerimize yönelik YGS-LYS  bilgilendirme semineri ile süreç hakkında rehberlik birimimizce bilgilendirmelerde bulunuldu.

 

 

 

 

| Paylas