blok_reklamlar2blok_reklamlar1
Çocuklarımız bizim geleceğimiz olduğundan gidecekleri okul da onları geleceğe hazırlamalıydı. Tavsiye ile seçtiğimiz ASFA’dan memnun olduğumuz için, şuanda üçüncü çocuğumuzda Asfalı oldu. Asfa artık bizim ailemiz oldu. Biz artık Asfa’yı bizim okulumuz olarak telaffuz ediyoruz. Çocuklarımız, Asfa ile hayata hazırlanıyor. Yani çocuklarımız Asfa ile sadece üniversiteye değil, hayata da hazırlanıyorlar. Hatta geleceğe hazırlanıyorlar. Çünkü, Asfa eğitim ve öğretimde hep öncü ve diğer okullara da örnek konumunda. Akıllı tahta, tablet, Arapça yabancı dil eğitimi, kılık kıyafet serbestisi ve değerler eğitimi vb. konularında Asfa, hep farkındalık oluşturarak öncü ve örnek olmuştur.

 

Biz ailece, Asfa’ya güveniyoruz. İdareci ve öğretmenlerinin çocuklarımızla kendi çocukları gibi ilgilendiklerini biliyor, eğitim ve öğretimleriyle samimi olarak ilgilendiklerine inanıyoruz.

 

Spor salonu, yüzme havuzu, bahçesi ve sınıflardaki teknolojik altyapısıyla ve bilek güreşi gibi farklı branşlardaki aktiviteleriyle de Asfa farklıdır.

 

Elektriği olmayan bir evde gaz lambasıyla ders çalışan bir veli olarak, teknolojinin ve iletişimin hızlı geliştiği bir dünyada , teknolojiye ve dünyaya mahkum olmadan , tabletleriyle ders çalışarak teknolojiden faydalanmalarına öncülük ettiği için başta kurucuları olmak üzere tüm Asfa ailesine teşekkür ve mümnuniyetlerimi sunarım.

| Paylas