blok_reklamlar1
ASFA’dan Öğretmenlerine Anlamlı Program

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle başımızın tacı öğretmenlerimiz için düzenlenen yemek programı oldukça anlamlı ve güzeldi. 20 Kasım Cuma akşamı Mehmet Çakır Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘‘Öğretmenler Günü Yemeği’’ ile öğretmenlerimize olan sevgi ve hürmetlerimizi Asfa olarak sunmak istedik.

 

Canlı müzik eşliğinde yenmeye başlayan yemekten sonra programa geçildi. Program, sözlerin en mükemmeli ve kutlusu olan Kur’an-ı Kerim ile başladı. Çocuklarımız okudukları Kur’an ve meallerle gönüllerimizin pasını sildiler. Duaların arkasından merhum kurucumuz Prof. Dr.Mahmud Es’ad COŞAN Hocaefendi’nin eğitim içerikli videosu izlendi. Programımıza şeref veren değerli misafirler ise öğretmenlerimiz için büyük sürpriz oldu. Eski Bakan Ömer DİNÇER, Milletvekili Mustafa ŞENTOP, İstanbul Valisi Vasip ŞAHİN ve Asfa Eğitim Kurulu Genel Müdürü Belma UYSAL Hanımefendi, gecenin anlam ve önemini belirten konuşmalar yaptılar. Konuşmalardan sonra Asfa’nın kurduğu Asfa Temiz Kalpler Korosu sahnede yerini aldı. Gece öğretmenlerimiz için çeşitli hediyelerin bulunduğu bir çekilişle devam etti. Programa katılan Karadeniz Gösteri Ekibi ve birkaç öğretmenimiz tarafından hazırlanan tiyatro gösterisiyle öğretmenlerimiz neşelerine neşe kattılar. Öğretmenler Günü Yemeği programımız, yıllarca kurumumuza emek vermiş ayrıca çeşitli yarışmalarda ödül kazanmış öğretmenlerimize plaketlerinin verilmesiyle son buldu.

 

Bu güzel gecenin sonunda öğretmenlerimizin yüzündeki tebessümler programın ne kadar güzel geçtiğinin en önemli kanıtıydı. Asfa Eğitim Kurumları olarak tüm değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik eder, hayırlı nesiller yetiştirme çabasında olan her öğretmenimize teşekkürü bir borç biliriz.

 

| Paylas