blok_reklamlar1
Şimdi Kardeşlik Zamanı: Asfa Kardeş Okullarıyla Buluştu

Asfa Eğitim Kurumları, Anadolu’da bulunan ve yardıma ihtiyacı olan okulları tespit edip onları “ Kardeş Okul ” ilan etti. Okullar arası bir kardeşlik ve sevgi bağı kurulmasına vesile olan Asfa bu çalışmayla aynı zamanda öğrencilerine paylaşmanın önemini bir kez daha hatırlatmış oldu.

 

Kardeş Okul kampanyası kapsamında Asfa öğrencilerinin katılımıyla; Ağrı Aşağı Yoldüzü İlkokuluna, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İmam Hatip Ortaokuluna ve Van Gevaş Osmangazi İlkokuluna: 8. sınıflar için TEOG setleri, her sınıf seviyesinde her branştan konu anlatımı, soru bankası, yaprak test, denemeler, okuma kitapları ( ilkokul ve ortaokul ), Türk Dil Kurumu Sözlüğü, Tarih ve Coğrafya Atlası, kırtasiye malzemeleri ve futbol topu gibi çeşitli araç gereç gönderimi yapıldı.

 

Kardeş Okul çalışmasıyla hem öğrencilere başkaları için bir şeyler yapma davranışının kazandırılmasına hem de okullar arasında bir dostluk bağının kurulmasına aracı olan Asfa Eğitim Kurumları, bu tarz sosyal projelere hız kesmeden devam edecektir.

| Paylas