blok_reklamlar1
Anne- Kız Etkinliği: Sapanca Kartepe Gezisi

12 Aralık Cumartesi günü 9. ve 10.sınıf kız öğrencilerimiz ve anneleriyle birlikte Sapanca – Kartepe gezisini gerçekleştirdik. 46 kişinin katıldığı gezimiz, Sapanca Maşukiye’de zengin bir kahvaltı ile başladı. Kahvaltı esnasında yapılan dua herkesi çok mutlu etti. Kahvaltı sonrası öğrencilerimiz ve anneleriyle birlikte Kartepe’de yaptığımız doğa yürüyüşü ve spor hepimize çok iyi geldi. Bu yürüyüşle ülkemizin sahip olduğu doğal güzelliklerini bizzat yakından görmüş olduk. Doğanın güzelliği ve dinginliği adeta hepimizin ruhuna işledi.

 

Yürüyüşümüzün ardından Sapanca merkez ve Sapanca Gölü etrafını da ayrıntılı olarak dolaştık. Güzel bir öğle yemeğiyle enerji topladık. Bu arada öğle, ikindi ve akşam namazlarımızı da ihmal etmeyip Maşukiye Gül Camisi’nde hep birlikte namazlarımızı kıldık. Akşam namazından sonra eve dönüş için yola çıktık. 07:30 -19 :30 saatleri arasında gerçekleşen gezimiz boyunca tüm Asfa ailesinin çok mutlu olduğunu gördük.

 

Öğrencilerimizin ve ailelerimizin doğa bilincini arttırmak ve öğrencilerin arasındaki dostlukları pekiştirmek için yaptığımız gezi amacına en güzel şekilde ulaşmış oldu. Böyle etkinliklerin çok faydalı olduğunu gören annelerimiz ve öğrencilerimiz ise ikinci bir etkinliği dört gözle beklediklerini ifade ettiler.

 

 

| Paylas