blok_reklamlar1
Başımızın Tacı Annelerimizi Ağırladık

YENİ BİR ANNE-KIZ ETKİNLİĞİ

 

Asfa Eğitim Kurumları; sadece bir gün değil her gün sevgi, saygı ve hürmetle davrandığımız, başımızın tacı annelerimiz için Asfa Konferans Salonunda anlamlı bir program düzenledi.

 

Anne-kız etkinliği çerçevesinde 9, 10 ve 11. sınıf kız öğrencilerimiz öğretmenlerinin organize etmesiyle anneler için güzel bir program hazırladılar. 12 Mayıs Perşembe günü saat 13.30-16.00 arası gerçekleşen programda muhteşem anlar yaşandı. Okul korosunun, anne-kız yarışmalarının, gösteri gruplarının, şiirlerin ve tiyatro gösterilerinin yer aldığı programın içeriği dolu doluydu. Yapılan etkinliklerle zaman zaman coşan zaman zamansa duygulanan annelerin mutlulukları görülmeye değerdi. Ayrıca programda çekilişle verilen çeşitli hediyeler annelerimizi çok mutlu etti. Anneler Günü vesilesiyle yapılan bu programdan ayrılırken annelerimiz herkese çok teşekkür ettiler ve bu tarz bir programın düşünülmüş olmasından dolayı hem okulumuzu hem de öğrencilerimizi tebrik ettiler.

 

Bizler de Asfa olarak ayaklarının altında Cennet olan değerli annelerimizin gününü bir kez daha kutlar, o gül yüzlerinden tebessümün eksik olmamasını temenni ederiz.

 

 

 

 

| Paylas