blok_reklamlar1
3 Haziran Mezuniyet Törenimiz

2016 MEZUNLARIMIZI SEVGİYLE UĞURLADIK

 

Okulumuz Ahmet Mithat Anadolu Lisesinin erkek öğrencilerinin ve Asfa Fen Lisesinin 12. Sınıf öğrencilerinin mezuniyet törenleri 3 Haziran tarihinde Asfa Eğitim Kurumlarının Merkez Kampüsünde gerçekleşti. 4 yıl boyunca birlikte bazen zor bazen ise çok mutlu günler geçiren öğrenciler, lise hayatlarını tamamlamanın verdiği gururu bu güzel törende aile ve öğretmenleriyle paylaştılar.

 

Akşam saat 19.00’da yemekle başlayan program ardından İstiklal Marşı ve kurumlarımızın yöneticilerinin anlamlı konuşmasıyla devam etti. Daha sonra okul dereceleri açıklandı ve diplomalar tek tek öğrencilere takdim edildi. İşte bu anlarda velilerimizin evlatlarını sahnede görmesiyle duygulu anlar yaşandı. Çocuklarıyla gurur duyan velilerimiz onların başarıları karşısında sevinç gözyaşlarını tutamadılar. Programda öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz dışında aileler de yaptıkları konuşmalarla duygularını dile getirip bu günle ilgili görüşlerini paylaştılar. Ayrıca program içinde çekilişle dağıtılan çeşitli hediyeler ve öğrencilerin yaptığı pasta kesimi herkes tarafından çok beğenildi.

 

4 yıl boyunca okulumuzda eğitim gören, her biri evladımız gibi olan öğrencilerimize bizler de Asfa Eğitim Kurumları olarak bundan sonraki hayatlarında başarılar diler, verdiğimiz eğitimle geleceğin hayırlı nesilleri olmalarını temenni ederiz.

 

 

Yolunuz açık olsun Asfa Gençliği.

 

 

| Paylas