blok_reklamlar2blok_reklamlar1




Eğitim, Kültür ve Sanat Başarılarımız

 2017 Oxford Big Read Yarışması 2.Raunt Lise kademesinde Marmara Bölge Finalist

 2017 Oxford Big Read Yarışması 2.Raunt ilkokul kademesinde Türkiye Birinciliği

 2017 Oxford Big Read Yarışması 1.Raunt ilkokul kademesinde Türkiye Birinciliği

 2017 İski Söz KonuSu Olunca Konulu Şiir Yarışması İstanbul İl Beşinciliği

 2017 İstanbul’un Kurtuluşu-Kompozisyon Üsküdar İlçe Birinciliği

 2017 Cumhuriyet’in 93.Yılı Kompozisyon Üsküdar İlçe Üçüncüsü

 2017 15 Temmuz Millî İrade Zaferi Öykü Yarışması  Üsküdar İlçe Dördüncülüğü

 2017 15 Temmuz Millî İrade Zaferi Şiir Yarışması  Üsküdar İlçe Dördüncülüğü

 2017 15 Temmuz Millî İrade Zaferi Deneme Yarışması  Üsküdar İlçe Üçüncüsü

 2017 Cumhuriyet’in 93.Yılı Şiir Üsküdar İlçe İkinciliği

 2017 İstiklal Marşı’nın Kabulü Konulu Şiir Yarışması Üsküdar İlçe Birinciliği

 2017 Suya Dair Herşey Konulu Resim Yarışması Üsküdar ilçe İkincisi

 2017 Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması Üsküdar Birincisi

 2017 Ufka Yolculuk Kültür ve Bilgi Yarışması Çekmeköy İlçe Birincisi

 2016 Oxford Big Read Yarışması Marmara Bölge Finalisti

 2016 Oxford Big Read Yarışması 1.Raunt Marmara Bölge Finalisti

 2016 EF Challenge Türkiye Birinciliği

 2016 Oxford Big Read Yarışması 1.Raunt Türkiye İkinciliği

 2016 Oxford Big Read Yarışması 2.Raunt Marmara Bölge Finalisti

2016 Kanguru Matematik Yarışması, Türkiye (%5 dilim)

2016 Oxford Big Read, Türkiye 2.nciliği, 11. Sınıf

2016 Oxford Big Read, Türkiye 2.nciliği, 2. Sınıf

2016 Kutü’l-Amare Kompozisyon Yarışması, İstanbul 4.ncülüğü

2016 Çanakkale-Kompozisyon Yarışması, Üsküdar 1.nciliği

2016 Çanakkale-Kompozisyon Yarışması, Üsküdar 2.nciliği

2016 İstanbul’un Fethi – Kompozisyon Yarışması, İstanbul 4.ncülüğü

2016 Cumhuriyet – Kompozisyon Yarışması, Üsküdar 3.ncülüğü

2016 Benim Öğretmenim – Kompozisyon Yarışması, Üsküdar 3.ncülüğü

2015 Fikirlerinle Engelleri Aş Proje Yarışması, Türkiye Geneli, Jüri Özel Ödülü

2015 Oxford Big Read, Marmara Bölge Finalisti, 11. Sınıf

2015 Oxford Big Read, Marmara Bölge Finalisti, 9. Sınıf

2015 Oxford Big Read, Marmara Bölge Finalisti, 4. Sınıf

2015 29 Ekim Şiir Yarışması İlçe Birinciliği, A. Süreyya ÖZAVAR

2015 29 Ekim Şiir Yarışması İl Üçüncülüğü, A. Süreyya ÖZAVAR

2015 Çanakkale Mektup Yarışması İlçe İkinciliği, A. Süreyya ÖZAVAR

2015 Türkçem Ses Bayrağım Şiir Yarışması İlçe Birinciliği, A. Süreyya ÖZAVAR

2015 29 Ekim Şiir Yarışması İlçe İkinciliği, Selime FURUNCUOĞLU

2015 Çanakkale Mektup Yarışması İlçe Üçüncülüğü, Selime FURUNCUOĞLU

2015 EXPO Antalya Şiir Yarışması İlçe Birinciliği, Sueda DEMİREL

2015 Üsküdar Şiir ve Kompozisyon Yarışması İlçe Birinciliği

 2013-2014 Gönüllü Özel Okullararası Bilim Olimpiyatları İngilizce Başarılarımız

 2013-2014 KEY ENGLİSH (KET) Sınavı Sonuçları

2012 İstanbul Valiliği İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü – Erguvan Çevre ve Şehircilik Ödülleri, Fotoğraf Kategorisi 1.’si Büşra UÇURUM

2012 Oxford Yayınevinin düzenlediği “Big Read” kitap yarışmasında Türkiye 1.’si Ali Tayyip GÖKTAŞ

2011, IV. ÇEKÜD “Çevre Sizsiniz” Konulu Çevre Yarışması, Fotoğraf Kategorisi 1.’si Feriha Kamile ÖZCAN

2011 Oxford Yayınevinin düzenlediği “Big Read” kitap yarışmasında Türkiye 1’inciliği

Cambridge Üniversitesi Starters 2010 İngilizce Sınavları, Türkiye 2’nciliği, İstanbul 1’inciliği

2010 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Çanakkale” konulu kompozisyon yarışması ilçe 1’inciliği

Renault’un düzenlediği afiş yarışmasında Türkiye 2’nciliği

Türk Halk Müziği Okul Korosu Yarışması ilçe 1’inciliği, İstanbul 4’üncülüğü





| Paylas