blok_reklamlar2blok_reklamlar1
2017 Mezunlarımızı Biraz Buruk Biraz Hüzünlü Ama Gururla Uğurladık

Okulumuz Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesi ve Fen Lisesinin öğrencilerinin mezuniyet törenleri 23-24  Mayıs tarihinde Asfa Eğitim Kurumlarının Merkez Kampüsünde gerçekleşti. 4 yıl boyunca birlikte çok mutlu günler geçiren öğrencilerimiz, lise hayatlarını tamamlamanın verdiği gururu bu güzel törende aile ve öğretmenleriyle paylaştılar.

 

Velilerimiz evlatlarının başarıları ve gelecekle ilgili planlamalarıyla gurur duydular. Programda öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz dışında aileler de yaptıkları konuşmalarla duygularını dile getirip bu günle ilgili görüşlerini paylaştılar. Programda çekilişle  hattat öğretmenimizin yaptığı mezuniyet hatırası öğrencilerimize iletildi. Ayrıca 100Bin Dost Projesi kapsamında “Anlayınca çok şey değişir” sloganıyla paylaşılan Kur’an-ı Kerim mealleri gençlerimize bundan sonraki hayatlarında rehber olması amacı ve temennisiyle hediye edildi.  Programımız  öğrencilerin yaptığı pasta kesimi ve fotoğraf çekimleriyle son buldu.

 

4 yıl boyunca okulumuzda eğitim gören, her biri evladımız gibi olan öğrencilerimize bizler de Asfa Eğitim Kurumları olarak bundan sonraki hayatlarında başarılar diler, verdiğimiz eğitimle geleceğin hayırlı nesilleri olmalarını temenni ederiz.

 

Yolunuz açık olsun Asfa Gençliği

 

| Paylas