blok_reklamlar1




Proje Başarılarımız

 2017 İstanbul MEM Bilim Olimpiyatları İstanbul 24.sü

 2017 İstanbul MEM Bilim Olimpiyatları  İstanbul 12.si

 2017 İstanbul MEM Bilim Olimpiyatları İstanbul 13.sü, Üsküdar 2.si

 2017 İstanbul MEM Bilim Olimpiyatları İstanbul 4.sü, Üsküdar 1.si

 2017 Tübitak Bilim Olimpiyatları İstanbul Milli Takım Seçme Kampına Katılım Hakkı

 2017 Tübitak Proje Yarışması İstanbul Marmara Bölge İkincisi

 2017 İnsansız Hava aracı / BOREASFA İstanbul Finalist

 2017 Tübitak 48. Liselerarası Araştırma Projeleri Yarışması İstanbul Marmara Bölge Finalisti

 2017 Tübitak Bilim Olimpiyatları İstanbul Milli Takım Seçme Kampına Katılım Hakkı

 2017 Tübitak 48. Liselerarası Araştırma Projeleri Yarışması İstanbul Marmara Bölge İkinciliği

 2017 Üsküdar Fikir Festivali İstanbul Mansiyon Ödülü

 2017 Tübitak 48. Liselerarası Araştırma Projeleri Yarışması İstanbul Tübitak Marmara Bölge Finalisti

 2017 TÜBİTAK Ulusal Proje Olimpiyatları Türkiye Birinciliği

 2017 TÜBİTAK Ulusal Proje Olimpiyatları Türkiye İkinciliği

2016 TÜBİTAK Bilgisayar Dalında Marmara Bölge 3’üncülüğü

2016 TÜBİTAK Psikoloji Dalında Marmara Bölge 3’üncülüğü

2015 TÜBİTAK Proje Coğrafya Bölge 2’inciliği

2015 TÜBİTAK Proje Edebiyat Bölge 2’inciliği

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Edebiyat 2’inciliği, 9. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Edebiyat 1’inciliği, 10. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Edebiyat 1’inciliği, 10. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Edebiyat 1’inciliği, 10. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Edebiyat 3’üncülüğü, 11. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Edebiyat 1’inciliği, 11. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Edebiyat 2’inciliği, 11. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Edebiyat 1’inciliği, 11. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Edebiyat 1’inciliği, 9. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Edebiyat 1’inciliği, 9. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Türkçe 2’inciliği, 6. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 1’inciliği, 9. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 1’inciliği, 10. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 1’inciliği, 10. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 1’inciliği, 11. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 3’üncülüğü, 9. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 3’üncülüğü, 9. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 3’üncülüğü, 10. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 2’nciliği, 11. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 3’üncülüğü, 10. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 1’inciliği, 11. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 3’üncülüğü

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 1’inciliği, 7. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 1’inciliği, 7. sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 2’nciliği, 7. Sınıflar

2015 Özel Okullar Birliği Bilim ve Spor Olimpiyatları, Matematik 3’üncülüğü, 6. Sınıflar

2015 TÜBİTAK Proje Yarışması, Coğrafya Bölge 3’üncülüğü

2015 TÜBİTAK Proje Yarışması, Edebiyat Bölge 2’inciliği

• Uluslararası 2013 E-biko 9. Uluslar Arası Bilişim Olimpiyatı Bronz Madalya

2013 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projeleri Yarışması, Coğrafya Marmara Bölge 3’üncülüğü

 Uluslararası 2012 E-biko 8. Uluslar Arası Bilişim Olimpiyatı Bronz Madalya 

2012 “Bu Benim Eserim Yarışması”, Fen ve Teknoloji Türkiye 1’inciliği

2012 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Fizik Uygulamalı Türkiye Finalisti, Marmara Bölge 1’inciliği

2012 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Tarih Türkiye Finalisti, Marmara Bölge 1’inciliği 

2012 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Kimya Marmara Bölge 2’nciliği

2012 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kitap Okuma Yarışması İl 1’inciliği, İl 2’nciliği

2011 “Bu Benim Eserim Yarışması”, Fen ve Teknoloji Türkiye 1’inciliği

2011 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Matematik Marmara Bölge 3’üncülüğü 

2011 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Kimya Marmara Bölge 3’üncülüğü

2010 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Fizik Türkiye Finalisti, Marmara Bölge 1’inciliği

2010 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Matematik Marmara Bölge 2’nciliği

2010 Darüşşafaka Salih Zeki Matematik Araştırma Projeleri Yarışması, İstanbul 1’inciliği

2009 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projesi Yarışması, Fizik Türkiye Finalisti, Marmara Bölge 1’inciliği

2009 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projesi Yarışması, Matematik Marmara Bölge 3’üncülüğü 

2009 Bu Benim Eserim Yarışması, Matematik Türkiye Finalisti

2008 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projesi Yarışması, Matematik Marmara Bölge 2’nciliği 

TÜBİTAK 8. Ulusal Matematik Olimpiyatı, Gümüş Madalya





| Paylas