blok_reklamlar1
Başımızın Tacı Annelerimizle Anne Kız Etkinliğimiz,

      Asfa Eğitim Kurumları sadece bir gün değil her gün sevgi, saygı ve hürmetle davrandığımız, başımızın tacı annelerimiz için Asfa Konferans Salonunda anlamlı bir program düzenledi.

 Anne-kız etkinliği çerçevesinde 9, 10 ve 11. sınıf kız öğrencilerimiz öğretmenleriyle anneleri için güzel bir program hazırladılar. 16 Mayıs Salı günü saat 13.30-16.00 arası gerçekleşen programda muhteşem anlar yaşandı. Okul korosunun, anne-kız yarışmalarının, gösteri gruplarının, şiirlerin, slayt ve tiyatro gösterilerinin yer aldığı programın içeriği dolu doluydu. Yapılan etkinliklerle zaman zaman coşan zaman zamansa duygulanan annelerin mutlulukları görülmeye değerdi. Programda çekilişle verilen anlamlı hediyeler annelerimizi çok mutlu etti. Anne Kız etkiliği kapsamında yapılan bu programdan ayrılırken annelerimiz herkese çok teşekkür ettiler ve bu tarz bir programın düşünülmüş olmasından dolayı hem okulumuzu hem de öğrencilerimizi tebrik ettiler.

 Bizler de Asfa olarak ayaklarının altında Cennet olan değerli annelerimizin o gül yüzlerinden tebessümün hiç eksik olmamasını temenni ederiz.

 

 

| Paylas