blok_reklamlar2blok_reklamlar1
Asfa Mezunları 30. Yılda Buluşuyor! 2014 Asfa Mezunları Bir Araya Geldi!

Asfa Eğitim Kurumları’nın 30. yıl münasebetiyle başlatmış olduğu “Asfa Mezunları 30. Yılda Buluşuyor!” Programları kapsamında, 2014 yılında okulumuzdan mezun olmuş erkek öğrencilerimiz ile birlikte bir araya gelindi.

Asfa Kolejinde yapılan buluşma programına, mezunlarımız ile birlikte dernek yönetiminden Ali Rıza Farımaz, Asfa Spor Kulübü yönetiminden Salih Özüduruk, öğretmenlerimizden Musa Öztürk ve okul müdürümüz Murat Taşcı katıldılar.

Programda konuşan Ahmet Mithat Lisesi Müdürü Murat TAŞCI, “30. yılda tüm mezun öğrencilerimiz ile bir araya gelmeyi, etkinlikler, sosyal ve kültürel faaliyetler, eğitim programları gibi çeşitli çalışmalar yapmayı, Asfa Mezunlar ve Mensuplar Derneği ile Asfa Gençlik ve Spor Kulübü birlikteliğiyle birbirinden güzel organizasyonlara imza atmayı hedeflediklerini belirtti.

Katılımcıların bir hayli keyif aldığı, özlemlerin giderildiği programda, mezunlarımızın heyecanları ve coşkuları ilk günkü gibiydi.

Diğer mezun gruplar ile birlikte buluşma programlarının devam edeceğini bildiren mezunlarımızdan Ali Rıza Farımaz, mezun olan tüm Asfalıların ayrıcalıklı olduğunu belirtti.

Katılan mezunlarımıza teşekkür ediyoruz.

Bünyamin Kaya, Fahreddin Baktıroğlu, Bestami Kaya, Kadir Kır, Furkan Kılıç, Mustafa Emin Mollaoğlu, M.Emin Köklü, Onur Koç, Eren Dama, Enes Yuşa Etli, Emin Özyazıcı, Abdullah Ali Yerinde, Emir Akdeniz, Ömer Seven, İbrahim Türkmen, Furkan Bayram.

Asfa mezunu olup buluşma programlarına katılmak isteyen mezun öğrencilerimiz, dernek başkanı Emin Bey ile irtibata geçebilirler. 0538 380 9667

| Paylas