blok_reklamlar2blok_reklamlar1
2017 Öğretmenler Günü Programımızdan Kareler

Asfa Eğitim Kurumları her yıl olduğu gibi 2017-2018 öğretim yılında da çok değerli öğretmenlerimiz için anlamlı bir program organize etti.

 

22 Kasım Çarşamba akşamı Asfa Eğitim Kurumları’nda düzenlenen Öğretmenler Günü yemeğinden sonra programımız Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dua ile başladı. Merhum kurucumuz Prof. Dr.Mahmud Es’ad COŞAN Hoca Efendi’nin eğitim içerikli videosunun izlenmesinin ardından Genel Müdürümüz Belma Uysal Hanımefendi günün anlam ve öneminin belirten bir konuşma yaptı. 

 

Programın ilerleyen saatlerinde ise sürpriz hediye çekilişleri, öğretmenlerden oluşan koromuzdan canlı müzik dinletisi büyük beğeniyle takip edildi. Yıllarca Asfa Eğitim Kurumlarına hizmet etmiş öğretmenlerimize dağıtılan plaketler Öğretmenler Günü yemeğimize renk kattı. Çok güzel ve özel sahnelerin yaşandığı yemek programında herkes dostlarla birlikte olmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşadı.

 

Katılan herkesin gülümseyerek ayrıldığı bu güzel programın seneye de tekrarını temenni ediyor ve başımızın tacı tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyoruz.

| Paylas