blok_reklamlar2blok_reklamlar1



Asfa Eğitim Kurumları: Başarılarımız
• 2012 “Bu Benim Eserim Yarışması”, Fen ve Teknoloji Türkiye 1’inciliği
• 2012 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Fizik Uygulamalı Türkiye Finalisti, Marmara Bölge 1’inciliği
• 2012 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Tarih Türkiye Finalisti, Marmara Bölge 1’inciliği 
• 2012 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Kimya Marmara Bölge 2’nciliği
• 2012 E-biko 8. Uluslar Arası Bilişim Olimpiyatı, Bronz Madalya
• 2012 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kitap Okuma Yarışması İl 1’inciliği, İl 2’nciliği
• 2012 istanbul Okullar Arası Bilek Güreşi Şampiyonası İl 1’inciliği
• 2012 Hentbol Müsabakaları Türkiye Finalleri 5’inciliği
• 2012 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yıldızlar Hentbol İlçe Üsküdar 1’inciliği
• 2012 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Minik Erkekler Masa Tenisi Fatih İlçe 1’inciliği
• 2012 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yıldız Erkekler Masa Tenisi Üsküdar İlçe 3’üncülüğü
• 2011 “Bu Benim Eserim Yarışması”, Fen ve Teknoloji Türkiye 1’inciliği
• 2011 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Matematik Marmara Bölge 3’üncülüğü 
• 2011 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Kimya Marmara Bölge 3’üncülüğü
• 2011 Üsküdar Kaymakamlık Kupası Genç Erkek Hentbol Turnuvası ilçe 1’inciliği
• 2011 Üsküdar Kaymakamlık Kupası Yıldızlar Hentbol Turnuvası ilçe 2’nciliği
• 2010 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Fizik Türkiye Finalisti, Marmara Bölge 1’inciliği
• 2010 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Proje Yarışması, Matematik Marmara Bölge 2’nciliği
• 2010 Darüşşafaka Salih Zeki Matematik Araştırma Projeleri Yarışması, İstanbul 1’inciliği
• 2010 Uluslararası Taekwondo Şampiyonası Avrupa 1’inciliği
• 2010 Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okçuluk Yarışması İstanbul 1’inciliği ve 2’nciliği 
• 2010 Genç Erkekler Güreş Şampiyonası İstanbul 3’üncülüğü 
• 2010 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Çanakkale” konulu kompozisyon yarışması ilçe 1’inciliği 
• 2009 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projesi Yarışması, Fizik Türkiye Finalisti, Marmara Bölge 1’inciliği 
• 2009 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projesi Yarışması, Matematik Marmara Bölge 3’üncülüğü 
• 2009 Bu Benim Eserim Yarışması, Matematik Türkiye Finalisti 
• 2008 TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projesi Yarışması, Matematik Marmara Bölge 2’nciliği 
• TÜBİTAK 8. Ulusal Matematik Olimpiyatı, Gümüş Madalya 
• Renault’un düzenlediği afiş yarışmasında Türkiye 2’nciliği 
• Türk Halk Müziği Okul Korosu Yarışması ilçe 1’inciliği, İstanbul 4’üncülüğü
• Cambridge Üniversitesi, Starters İngilizce Sınavları, Türkiye 2’nciliği, İstanbul 1’inciliği




| Paylas