blok_reklamlar2blok_reklamlar1
Okulumuzda Voleybol Turnuvası Düzenledik

FİLENİN YILDIZLARI

Özel Arda Asalet Anadolu  Lisesi’nde  gerçekleşen Voleybol Turnuvası ile öğrencilerin  motivasyonu arttırma, takım ruhunu oluşturma,öğrenciler arasında dayanışmaya katkıda bulunma, istenen hedefler arasındadır. 

Tüm takımların sahada kendini göstereceği turnuvada çekişmeli ve heyecanlı anlar yaşandı. Takımlarına ve arkadaşlarına destek olan öğrencilerin coşkusu ile maçın heyecanını kat kat arttırmış oldu. Heyecanın doruklara ulaştığı turnuva sonucunda;
1.lik  10/B 
2.lik  12/B
3.lük 11/A sınıf öğrencilerine ait olmuştur. Öğrencilerimiz madalya ile ödüllendirilmiştir. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Öğrenci Görüşleri;

İrem Sarıgül: İki dönem üstüste birinci olduk. İki dönemde de yapılan maçtan keyif aldım.

 

Elif Erdem: 2 dönem üst üste şampiyon olmaktan gurur duyuyorum. Takım olarak hatalarımız oldu ama elimizden geldiğince birbirimize destek olduk.Takım ruhumuz çok güzeldi. Oyunlar çok güzel döndü. Tezahuratlar çok güzeldi. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

 

Esra Morgil: 1.dönem çok eğlenceli maçlar oldu. Hiç set vermeden 1. olduk. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. 2.dönemde de hiç set vermeden kazandık. Birinci olmamıza çok sevindim. Bazı takımlarda çok stres olduk ama çok eğlenceli ve çekişmeli maçlar yaptık. Takımdaki arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Hep böyle başarı ile devam etmemizi istiyorum.

 

Şuranur Erdoğan: 1.dönem güzel ve çekişmeli maçlar oldu. Hiç yenilmeden 1.olduk.Arkadaşlarımı tebrik ediyorum.2.dönem takım arkadaşlarımlagüzel oyun oynayarak süper başarı gösterdik.Arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

 

Şeyma Soypaçacı: 1.döneme göre 2.dönemin maçları daha zevkli geçti. 1.dönemde birinci olmamızdan dolayı beklentiler çoktu. En sevdiğim, en zevkli, en eğlendiğimiz ve çok çekişmeli maç 11/A ile yaptığımız maçtı. Bizim için voleybol açısından güzel bir seneydi. 3 birinciliğe imza attık. Güzel başarılar elde ettik. Takımdaki bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

 

Enise Şadoğlu: Kızlar süper oynadılar. Okulda oynanan en güzel 2 maçı kaçırdım. Arkadaşlar bizleri çok güzel destekleyip tezahürat yaptılar.

 

 

 

| Paylas