blok_reklamlar1
Filenin Yıldızları

MAÇLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ


Öğrencilerin motivasyonlarını arttırmak, takım ve arkadaşlık ruhunu kuvvetlendirmek amaçlı düzenlenmiş olan özel voleybol maçında Özel Arda Asalet Anadolu Lisesi, Kartal İmam Hatip Anadolu Lisesini mağlup etmiştir.Adrenalin ve tezahüratların dorukta olduğu maçta her iki takımın oyuncuları ve seyircileri maçın heyacanını doyasıya yaşamışlardır.

 

Öğrenci görüşleri:

Elif Erdem: İlk önce takımda oynayan arkadaşlarımı tebrik ediyorum, çok güzel ve çok çekişmeli bir maç oldu izlerken bile zevk aldım. Başarılarımızın  ve galibiyetlerimizin devamını dilerim. Hemsile hocamızın verdiği emeklerin karşılığı böyle olmalıydı.

 

Zeynep Geçgin: Gerçekten izlediğim en iyi maçlardandı, gerek takımdakiler gerek taraftarlar olarak çok iyi bir iş çıkarttığımızı düşünüyorum. Onların sahasına gidip onları yenmek gerçekten gurur verici. Hemsile Hoca’ya bu maçı düzenlediği ve Okul İdaresine bizi maça gönderdiği için çok teşekkür ederim, ARDA  ASALET  ASALET  ASALET!!

 

Mahmude Kahveci: Maç heyecanımız ve coşkumuz serviste başladı, tezahüratlarımız okuldan çıktığımız andan okula gelinceye kadar sürdü. İki tarafta çok iyi oynadı, her iki tarafı da tebrik etmek lazım. Takımımız ve Hemsile hocamızla ayrıca gurur duyuyoruz. İşte taraftar işte ŞAMPİYOON!

 

ARDA’DA DOĞDUK
MİTHATLI OLDUK
HELAL OLSUN  SANAA
HEMSİLE HOCA, HEMSİLE HOCAAA!!!!

 

Esra Morgil: Maçımızda harika vakit geçirdik. Tatlı, stres dolu bir maç yaptık. Heyecanlı ve zevkli maç oldu. Karşı taraf bizi biraz zorlasa da maçı aldık ve muhteşem sevincimiz oldu, tezahüratlar maçtan daha çekişmeliydi her şey harikaydı  . Takım arkadaşlarıma çok teşekkür ederim .

 

İrem Sarıgül: Her şey çok keyifliydi. Maçta heyecanın ve stresin olumsuz tarafları olsa da “takım olarak” oynadık. Takım da olup oynayan oynamayan bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

 

Zeynep Teker : Yarı taraftar yarı oyuncu çok stresliydik ama eşit duruma geldik. Yenmemiz hala beni etkiliyor ama olması gereken buydu zaten tezahüratlarımızla ve dualarımızla Kartalın sesini bastırdık.

 

Melek Buyurucu: Stresli olmasının yanında çok da heyecanlı bir maçtı. Her iki takımda çok iyi oynadı. Biraz zorlanmamıza rağmen onların sahasında maçı aldık ve çok mutluyuz. Kartalı aldık sıra diğer maçlarda…

 

Lina Cansızoğlu: İlk maçta yenilmemizden ötürü çok büyük bir özgüven eksikliği vardı başta ben olmak üzere tüm takımda. İlk seti biz alınca biran kendime gelemedim çok sevindim. Her sayıda yorulmadan tezahürat yapan arkadaşlarımız vardı zaten onların olması bize çok büyük bir artı kazandırdı. Her sayı kazandığımızda daha mutlu, her sayı kaybettiğimizde daha da hırslandık. Karşı takımında hakkını yiyemem onlarda en az bizim kadar harika oynadılar, çok rekabetliydi. Maçı bitiren son atış bendeydi o yüzden çok korkmuştum ‘ya son sayıyı kaybedersem’ diye ama öyle olmadı. Bizi hazırlayan Hemsile Kalyoncu hocama ve taraftar arkadaşlarıma teşekkür ederim. 

 

Büşra Akagündüz: Okullar arası ilk maçımızda yenilmiştik ve bu duruma çok üzüldük sonradan deplasmana gittik. Biz baya bir hırs yaptık ve sonuç olarak yendik. İlk maçta çok stresli bir biçimde oynadığımız için yenememiştik ama ikincisi de hırs yaptık ve odaklanıp oynadık.  Arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve öncelikle Hemsile Kalyoncu hocamıza çok teşekkür ederim. Tezahürat eden arkadaşlarıma çok teşekkür ederim onların sesleri bizi güçlendirdi ve bizde kazandık.

 

Betül Sena Gizlice: Biz taraftarlar olarak maça gelmemiz sürpriz oldu. Gülnur hocanın gelip bizim de maça gideceğimizi söylemesi gerçekten bizi çok mutlu etti. Çünkü bir önceki maçta gelememiştik ve taraftarın takımın üzerinde ne denli motive edici bir unsur olduğunu biliyorduk. Yolda giderken ben, maçta oynayacaklardan daha heyecanlıydım. Çünkü bu maçı almalıydık, bu maçı çok istiyorduk. Maç sırasında hepimiz elimizden gelenin en iyisi hatta fazlasıyla yeni tezahüratlar ürettik ve bunu bütün gücümüzle (maçtan sonra sesimiz kısıldı) söyledik. Takım bizim tezahüratlarımızla iyice motive oldu ve ilk set bizim oldu. Ancak bu kolay olmadı çünkü gerçekten çok çekişmeli bir maçtı. Durum 1-1.Son seti almamız gerekti. Biz iyice tezahüratları artırdık ve takımımıza destek olduk. Bu maçta beni gülümseten olay ise arka tarafta Hatice Üdürgücü hocamızın ve benim takıma dua etmemizdi. Bir hoca okuyup bizim takıma üflüyordu, bir ben. Bu maç tezahürat ve dualarla kazanıldı yani. Bizim takımın kazanmasına gerçekten çok sevindik ve yine servisteki müthiş tezahüratlarımızla okula dönüşümüzü tamamladık.

 

Halise Aslan: Bu maçı kazandığımız için çok mutlu oldum. Gurur verici bir maçtı.ilk maçta yenilmemiz bizi tabiki çok üzdü ama bu bizim motivasyonumuzu hiç eksiltmedi. Bu benim hayatımda yaşadığım çok özel ve çok güzel bir duyguydu. Unutmadan canım arkadaşlarımın yaptığı muhteşem tezahüratları da söylemeden geçemeyeceğim.Onları çok seviyorum.

 

 

 

 

| Paylas