blok_reklamlar2blok_reklamlar1
Hayırlı Nesillere 2013 Mezunları da Katıldı.

Özel Asfa Fen Lisesi ve Özel Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesi

2013 Mezuniyet Gecesi 7 Haziran’da Gerçekleştirildi.

 

Asfa Eğitim Kurumları Spor ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen 250 misafirin katıldığı gece, çok seçkin akşam yemeğiyle başladı. Daha sonra İstiklal Marşı’mızın coşkuyla  söylenerek 2013 Mezuniyet Gecesi başlamış oldu. Programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Sayın Ahmet DOĞAN, mezunlara bundan sonraki hayatlarıyla ilgili birkaç tavsiyede bulundu. Asfa Eğitim Kurumlarının Kurucusu Merhum Prof. Dr. Mahmud Esad COŞAN Hoca‘nın “Gençlere Tavsiyeleri” adlı videosu büyük bir dikkatle takip edildi.  

 

Özel Asfa Fen Lisesi ve Özel Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesinden dereceyle mezun olan öğrencilerin duyurulması, hediye ve plaketlerini almasına geldiğinde salonun heyecan kat sayısı oldukça arttı.  Asfa Fen Lisesi üçüncüsü Ömer UYAN ödüllerini Müdür Yardımcısı Sedat BALCI’dan,   Ahmet Mithat Anadolu Lisesi üçüncüsü Halid Şamil AKBAL ödüllerini Müdür Yardımcısı Murat TAŞCI’dan;  Asfa Fen Lisesi ikincisi M. Esad PENÇE ve Ahmet Mithat Anadolu Lisesi ikincisi Alirıza FARIMAZ  ödüllerini Okul Müdürü Ahmet DOĞAN’dan;  Asfa Fen Lisesi birincisi Muhlise ÖZKAN ve Ahmet Mithat Anadolu Lisesi birincisi Osman Lütfullah KAHVECİ ödüllerini Asfa Eğitim Kurumları Genel Müdürü Belma UYSAL’dan aldılar.  

 

Asfa Eğitim Kurumları Genel Müdürü Belma UYSAL gecede yaptığı konuşmada Asfa’nın misyonu doğrultusunda yeni bir nesil oluştuğunu, bu  neslin çok güzel ve hayırlı işlere imza atacaklarına yürekten inandıklarını ifade ederek bütün mezunlara hayat yolunda başarılar diledi. 16 Hazirandaki Asfa Mezunları ve Mensupları Pilav Günü’ne bütün mezunları beklediklerini de ifade etti.

 

Gecede Okul birincileri Muhlise ÖZKAN ve Osman Lütfullah KAHVECİ’nın mezunlar adına yaptıkları konuşmalar duygusal anlar yaşattı. 

 

Özel Asfa Fen Lisesi Mezun öğrenci velileri adına MÜSİAD Başkanı sayın Nail OLPAK, Özel Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesi mezun öğrenci velileri adına da Hasan KAHVECİ birer konuşma yaptılar.  Konuşmalarda Asfa Eğitim Kurumlarının eğitim kalitesinden, güvenli ve profesyonel hizmet anlayışının ve misyonlarının kendilerini Asfa Ailesinden hissettirdiğinden bahsederek, gençlere tavsiyelerde bulundular.

 

Gece öğrencilerin dört yıllık lise  hayatlarındaki karelerden oluşturulmuş sinevizyonlarla devam etti.  Daha sonra Mezuniyet Beratlarını anne-babalarının lelerinden alan öğrenciler, volkan ve konfetiler eşiliğinde hatıra fotoğrafları çektirerek Asfa Eğitim Kurumlarından mezun olan ayrıcalıklı Asfa diplomasının sahibi oldular.

 

 

| Paylas