30+ yıldır eğitimin en kıymetli olduğu bilinciyle.

Hedefimiz her biri farklı ve değerli çocuklarımızın kendi potansiyellerini keşfetmelerini sağlayarak ideal ve küresel insanlar yetiştirmektir.

ANAOKULU

Asfa Gönül Aydınlığı Çocuk Kulübü

Her biri farklı ve değerli çocuklarımızın yaşlarına ve mizaçlarına göre tasarladığımız eğitim metodumuzla eğitim hayatına güvenli bir başlangıç yapmalarına rehberlik ediyoruz.

Çocuklarımızın doğal ve sağlıklı beslenmelerini çok önemsiyoruz. Bu konudaki yüksek hassasiyetlerimizi karşılayan Yemekşah markası ile çalışıyoruz. Bununla birlikte zinde ve sağlıklı olmaları için yüzme, tekvando, beden eğitimi gibi sportif faaliyetler yaptırıyoruz. Çocukların en önemli uğraşları olan oyunu kullanılarak problem çözme, dikkat, hafıza ve hikâye etme becerilerini geliştiriyoruz. Her çocuğun farklı mizacı olduğu bilinciyle okulumuza özgün hazırladığımız Afacan K.E.D.İ. kodlama eğitimini uyguluyor; akıl ve zekâ oyunları, ritim çalışmaları ve deneyler yapıyoruz.

Asfa Gönül Aydınlığı Çocuk Kulübü hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

ASFA GÖNÜL AYDINLIĞI ÇOCUK KULÜBÜ

İLKOKUL

Asfa Halil Necati İlkokulu

Her şeyden önce çocuklarımızın doğal ve sağlıklı beslenmeleri eğitim ve öğretimlerinde çok kritik öneme sahiptir. Bu konudaki yüksek hassasiyetlerimizi karşılayan Yemekşah markası ile çalışıyoruz. Bununla birlikte zinde ve sağlıklı olmaları için yüzme, tekvando, beden eğitimi gibi sportif faaliyetler yaptırıyoruz.

Öğrencinin kendine özgü öğrenme yöntemlerini, ilgi ve yeteneklerini keşfetmesini hedefliyoruz. Öğrenme ortamlarını mekansal olarak dönüştürülebilen sınıflar şeklinde tasarlayarak ve her öğrenciye özelleştirilmiş özgün eğitim materyalleri vererek kendi mizaçlarına uygun öğrenme deneyimi yaşatıyoruz. Rehberlik ve danışmanlık hizmetlerimiz ve bireysel takip sistemimizle her öğrencimizi ilkokul 1. sınıftan itibaren başlayarak tüm öğrenim süresi boyunca takip ediyoruz.

Asfa Halil Necati İlkokulu hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

ASFA HALİL NECATİ İLKOKULU

ORTAOKUL

Asfa Halil Necati Ortaokulu

Ortaokul dil öğrenimi, akademik yeterlilik ve sosyal gelişim bakımından çok önemli bir evredir. Öğrencilerimizin dünya ile etkileşim içinde olabilmesini, kendini ve fikirlerini akademik ölçekte etkili bir şekilde ifade edebilmesini hedefliyoruz. İngilizce dil öğretiminde online ortamlar ve güncel teknikler ile desteklenen yöntemler kullanıyor ve ortaokul sonunda CEF (Avrupa Ortak Dil Çerçeve Programı) B1 hedeflerine ulaşmalarını hedefliyoruz. 2. yabancı dil olarak Arapça’yı tercih ediyoruz. Arapça dil yeterliliğinde temel düzey iletişim becerisi için en az CEF A2 (Waystage) düzeyini hedeflerken kulüp ve etüt çalışmaları ile daha ileri seviyede öğrenmek isteyen öğrencilere imkan sağlıyoruz. Dil becerisini uluslararası kabul gören sınavlarla belgeliyoruz.

Asfa Halil Necati Ortaokulu hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

ASFA HALİL NECATİ ORTAOKULU

ANADOLU LİSESİ

Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesi

Öğrencilerimizin yabancı dili en iyi şekilde öğrenebilmeleri için güncel teknik ve öğretim metotlarıyla bireysel farklılıklarını da dikkate alarak yabancı dili etkin kullanmalarına imkan sağlıyoruz. Liseyi bitirdiklerinde CEF’e (Avrupa Ortak Dil Çerçeve Programı) göre, öğrencilerimizin İngilizce’de C1, ikinci yabancı dil olan Arapça’da A2 seviyesi hedefliyor, daha ileri düzey için kulüp ve etütler düzenliyoruz.

Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

ASFA AHMET MİTHAT ANADOLU LİSESİ

FEN LİSESİ

Asfa Fen Lisesi

Akademik başarısıyla ön plana çıkan Fen Lisesi öğrencilerimizin onlara özgü müfredat, öğretim yöntemleri ve Science-Technology Lab. imkanları ile araştırmacı, yenilikçi, üretken bireyler olarak yetişmelerini hedefliyoruz.

Asfa Fen Lisesi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

ASFA FEN LİSESİ